Discussion in 'Украина' started by Oleks333, Aug 15, 2013.
Рівняни - давайте "засвітимось".
Oleks333, привет группе Ot Vinta!
невопрос - передам
Добрий вечір , РІВНЕ-Е-Е-Е !!!
Separate names with a comma.